Dziś jest czwartek, 18 lipiec 2024. Imieniny: Erwina, Kamila

Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2018

Narodzenie Pańskie


1. Drodzy Parafianie i Goście, w tę świętą noc /w ten święty dzień/ Bożego narodzenia zgromadziliśmy się we wspólnocie Kościoła, aby dzielić radość z przyjścia Pana. Narodzenie Jezusa przyniosło ludzkości upragnione zbawienie, nadzieję i pokój serc. Życzmy sobie nawzajem, aby w tegoroczne święta Pan Bóg na nowo znalazł miejsce i narodził się w naszych sercach, rodzinach i parafialnej wspólnocie. Wraz z całą kapłańską wspólnotą życzymy Wam, Drodzy Parafianie, Waszym Gościom i wszystkim obecnym w świątyni, wszelkich Bożych łask oraz przepięknych świątecznych dni w gronie najbliższych.

2. W środę, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte w porządku niedzielnym.

3. W piątek, w święto Młodzianów, męczenników z Betlejem, pragniemy modlić się w intencji dzieci nienarodzonych i niemowląt. Błogosławieństwo małych dzieci na Mszy Świętej o godz. 18.00.

4. Spotkanie opłatkowe z Żywym Różańcem na plebanii w piątek po Mszy św. o 15.00.

5. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie żłóbka i udekorowanie choinek.

6. Nadal proszę o ofiary na przebudowę oświetlenia ołtarza, który jest długim i pracochłonnym procesem, ale mam nadzieję przyniesie wspaniałe efekty.

7. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.