Dziś jest czwartek, 18 lipiec 2024. Imieniny: Erwina, Kamila

Ogłoszenia duszpasterskie 20.01.2019

Druga niedziela roku


1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili ?jedno serce i jednego ducha?, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata

2. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.

3. Dobiegły końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Po kolędzie wznawiamy zwykłe funkcjonowanie parafii. Msze św. w dni powszednie codziennie o 9 i 18 oprócz piątku kiedy pierwsza Msza św. będzie po Koronce do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godzinie 18. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek od godziny 16 do 18.

4. Zbliża się okres ferii zimowych. Zachęcamy rodziców, aby zatroszczyli się o możliwość uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii dzieci i młodzieży biorących udział w różnych formach wypoczynku zimowego.

5. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętych wieczornych o godz. 18.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.

Zapowiedzi przedślubne:
1. Ireneusz Sycz i Katarzyna Krzysztofik
2. Marcin Wojtysiak i Alicja Gabriela Krasowska
zap. I