Dziś jest czwartek, 18 lipiec 2024. Imieniny: Erwina, Kamila

Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018

XXXIII Niedziela roku1. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

2. W czwartek, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętamy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię w naszym kościele.

3. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto naszego kościoła. Na Mszę św. odpustową zapraszamy o godzinie 18.00. Do naszego święta przygotowujemy się przez odmawianie po Mszach św. wieczornych, od ubiegłego piątku, nowenny do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

4. Zachęcamy do wspólnej listopadowej modlitwy z wypominkami za zmarłych codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek będziemy odczytywali kartki z numerem 2, we wtorek z numerem 3, w środę 4, w czwartek 5, w piątek 6, w sobotę, 7 i w niedzielę z numerem 8.

5. Pamiętamy w naszych modlitwach o solenizantach i jubilatach tego tygodnia.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.