Dziś jest piątek, 29 marzec 2024. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 31.12.2017

Święto Świętej Rodziny

1. Jutro, w Nowy Rok, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym oprócz Mszy Świętej o godzinie 7.00..

2. Odwiedziny chorych z komunią św. z racji pierwszego piątku według ustalonego porządku.

3. W sobotę, w święto Trzech Króli, czyli w uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy pobłogosławimy kadzidło i kredę do oznaczenia drzwi naszych mieszkań. Niech to oznaczenie drzwi będzie wyznaniem wiary w Jezusa naszego Zbawiciela.

4. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

5. W sobotę zapraszamy na jasełka przygotowane przez naszych ministrantów. Przedstawienia będą przed Mszą św. o godzinie 9 i 11.30. Swoje jasełka przedstawią dzieci ze szkoły podstawowej w niedzielę (siódmego stycznia) o godzinie 11.30.

6. W czasie kolędowym biuro parafialne będzie nieczynne.

7. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.

Plan kolędy:
- wtorek od 16.00: ul. Słoneczna nr 2, 4, 6, 3a, 3b, 5a, 5b;
- środa od 16.00: ul. Słoneczna nr 7a, 7b, 9a, 9b, 11a, 11b;
- czwartek od 16.00: ul. Srebrna, Cicha, Słowackiego, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Zielna;
- piątek od 16.00: ul. Reja, Konopnickiej, Podgórna, Polna, Promenada, Stargardzka;