Dziś jest czwartek, 28 październik 2021. Imieniny: Szymona, Tadeusza

Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018

XXVI Niedziela roku

1. Pan Jezus uspokaja swoich uczniów, mówiąc, że kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Każdy, kto grzeszy i innych nakłania do grzechu powinien się nawrócić.

2. Jutro rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy do codziennego wspólnego rozważania tajemnic różańcowych podczas nabożeństwa o godz. 17.30.

3. 5. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.00. Z okazji pierwszego piątku księża nawiedzą chorych z komunią św. w ustalonych terminach.

4. 6. W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi podczas nabożeństwa o godzinie 15.00. Wtedy też będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. 7. Dnia 7 października w niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.30 dzieci pierwszokomunijne otrzymają od swoich rodziców różaniec, który należy odebrać w biurze parafialnym. Do biura trzeba przyjść w poniedziałek, środę lub w piątek z dzienniczkiem dziecka przygotowującego się do pierwszej komunii.

6. Bardzo prosimy o zgłoszenie osoby, która zechciałaby nam wszystkim usłużyć przez utrzymanie czystości i porządku w kościele.

7. Decyzją ks. Arcybiskupa dzisiaj zbieramy do puszek ofiary na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r.

8. Opiece Królowej różańca św. polecamy jubilatów i solenizantów całego tygodnia.

9. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.