Dziś jest sobota, 20 kwiecień 2024. Imieniny: Agnieszki, Czesława

Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2019

XIII niedziela roku

1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.

3. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 18. Spowiedź św. od godz. 17. Odwiedziny chorych z komunią świętą według ustalonego z księżmi porządku

4. Intencje Żywego Różańca będą wyłożone na karteczkach przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Według zaleceń powizytacyjnych ks. biskupa i w związku ze zmniejszeniem ilości pracujących w parafii księży, od pierwszej niedzieli lipca: Msze św. niedzielne będziemy sprawować w sposób następujący: w sobotę o godzinie 18.00, w niedzielę o godzinie 8.00, 11.30 i 18.00. Msze św. na filiach: Słutowo 8.30, Sulibórz 9.30, Pomień 10.00, Rybaki 10.30 i Nętkowo 12.00.

6. Przeprowadzamy renowację krzyża misyjnego przy kościele, dlatego serdecznie proszę o ofiary na zakup potrzebnych materiałów i narzędzi.

7. Po Mszy św. zbieramy do puszek ofiary na wakacyjny wypoczynek dzieci organizowany przez Caritas

8. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.

1. Maciej Kwaśnik ? Joanna Kołecka
2. Łukasz Piotr Kamiński ? Ewelina Babiak