Dziś jest czwartek, 25 kwiecień 2024. Imieniny: Jarosława, Marka

Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019

XXVI niedziela roku

1. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg.

2. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie i w niedziele o godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 dzieci pierwszokomunijne otrzymają od swoich rodziców poświęcone różańce.

4. We wtorek z okazji rozpoczynającego się w tym tygodniu roku akademickiego pragniemy modlić się w intencji studentów i pracowników naukowych wyższych uczelni podczas Mszy Świętej.

5. Październik będzie w Kościele powszechnym nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Serdecznie zapraszamy do modlitwy za misje.

6. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Z tej okazji odwiedziny chorych w umówionych porach. Okazja do spowiedzi w piątek od godziny 17.00 oraz w sobotę podczas nabożeństwa pierwszosobotniego o godzinie 15.00. Zmiana tajemnic Żywego Różańca również podczas nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi.

7. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 15.

8. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.