Dziś jest niedziela, 24 styczeń 2021. Imieniny: Felicji, Tymoteusza

Ogłoszenia duszpasterskie 27.12.2020

ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Polecajmy nasze rodziny szczególnej opiece Bożej i kształtujmy je na wzór Najświętszej Rodziny.

2 Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz. 18.00 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok.

3. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Ciągle słyszymy o nowych konfliktach, które wybuchają w różnych miejscach świata. W czasie modlitwy o pokój módlmy się także o opamiętanie dla tych, którzy dla własnych interesów sieją niepokój i wywołują konflikty.

4. Odwiedziny chorych z komunią św. w piątek 8 stycznia.

5. 2 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca, o godz.15.00 rozważanie i Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny. Okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia, a także zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6 „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne