Dziś jest sobota, 21 maj 2022. Imieniny: Kryspina, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze uzdrowienie. Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym. Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, jesteśmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów.

2. Kończy się czerwiec ? miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej

3. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku i prośmy Ducha Świętego, aby towarzyszył w Jego posłudze.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Z tej okazji odwiedziny chorych z komunią św. Ks. proboszcz przyjdzie do ?swoich? chorych 9 czerwca.

5. W sobotę o godz. 15.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

7. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na ?tacę? a dziś przeznaczone na cele parafialne.