Dziś jest środa, 24 kwiecień 2024. Imieniny: Aleksandra, Horacego

Ogłoszenia duszpasterskie 24.12.2017

IV Niedziela Adwentu

1. Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. Maryja uczy nas, jak przyjmować Boga ochotnym sercem: ?oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego?.

2. W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia. Jeszcze tylko do godz. 11.30 będzie sprawowana Msza Święta w adwentowym fiolecie i będzie można przystąpić do sakramentu pojednania.

3. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.

4. Na Pasterkę zapraszamy o godz. 22 i 24.

5. Jutro, w uroczystość Bożego Narodzenia, i we wtorek, w święto św. Szczepana, obowiązuje świąteczny porządek Mszy Świętych oprócz Mszy św. o godzinie 7 w pierwsze święto, której nie będzie.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.