Dziś jest czwartek, 25 kwiecień 2024. Imieniny: Jarosława, Marka

Ogłoszenia duszpasterskie 24.03.2019

III niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza Ewangelia przynagla nas do wkroczenia na drogę nawrócenia. Czas Wielkiego Postu stwarza ku temu wiele niepowtarzalnych okazji ? jest bowiem czasem łaski od Pana.

2. Odpowiadając za wezwanie Chrystusa: ?Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie?, 7 kwietnia w V niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne.

3. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję.

4. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.

5. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach: Drogi krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.