Dziś jest sobota, 27 kwiecień 2024. Imieniny: Teofila, Zyty

Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019

VII niedziela roku

1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

2. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.

3. W czwartkowy wieczór zapraszamy do modlitwy w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej wspólnoty parafialnej.

4. Kapłańskie odwiedziny chorych z Komunią św. z okazji pierwszego piątku miesiąca w ustalonych terminach.

5. Nowenna i Koronka do Miłosierdzia Bożego wraz z Mszą św. w piątek o 15.

6. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w pierwszy piątek od godz. 17 . Podczas Mszy Świętej o godz. 18 będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na czuwanie i Mszę Świętą o godz. 15. Również wtedy będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.

Tomasz Władysław Janaszak ? Marzena Małgorzata Wolna
zap. I