Dziś jest piątek, 19 kwiecień 2024. Imieniny: Adolfa, Tymona

Ogłoszenia duszpasterskie 23.12.2018

IV Niedziela Adwentu

1. Ostatnia niedziela Adwentu kieruje nasz wzrok w stronę Maryi Panny, w której życiu wypełnia się obietnica Pana Boga, złożona praojcom w wierze. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.

2. Zapraszamy do udziału w ostatnich roratach jutro o godz. 7.00 oraz do skorzystania z sakramentu pokuty.

3. Zasiadając jutro do wigilijnej wieczerzy, pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd.

4. Msza Święta pasterska zostanie odprawiona o godz. 22.00 i 24.00.

5. Msze Święte w uroczystość Bożego Narodzenia bez Mszy o godzinie 7.00 oraz w drugi dzień świąt według porządku niedzielnego.

6. W piątek, w święto Młodzianów, męczenników z Betlejem, pragniemy modlić się w intencji dzieci nienarodzonych i niemowląt. Błogosławieństwo małych dzieci na Mszy Świętej o godz. 18.00.

7. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie żłóbka i udekorowanie choinek.

8. Nadal proszę o ofiary na przebudowę oświetlenia ołtarza, który jest długim i pracochłonnym procesem, ale mam nadzieję przyniesie wspaniałe efekty.

9. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne