Dziś jest piątek, 29 marzec 2024. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

XXV niedziela roku

1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

2. W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Pio z Pietrelciny, wytrwałego spowiednika i kierownika duchowego. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszej świątyni w dni powszednie 15 minut przed Mszą św.

3. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 15.

4. Od września wprowadziliśmy dodatkowy czas działania biura parafialnego. Oprócz poniedziałku, środy i piątku biuro parafialne jest czynne (szczególnie dla przyjezdnych) w soboty od godziny 11 do 13.

5. Dzisiaj zbieramy do puszek ofiary na utrzymanie KUL i WT Uniwersytetu Szczecińskiego.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.