Dziś jest sobota, 27 kwiecień 2024. Imieniny: Teofila, Zyty

Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2018

III Niedziela zwykła

1. Pan Jezus wciąż powołuje tych, którzy będą łowić ludzi w sieci zbawienia, bo czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.

2. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zachęcamy do udziału w spotkaniach modlitewnych w naszej okolicy.

3. W piątek przypada w Kościele w Polsce Dzień Islamu. Poznawanie innych kultur i religii pomaga w przezwyciężaniu podziałów i nienawiści. Prośmy jedynego Boga, który na różne sposoby objawia się ludziom, o pokój i braterstwo w świecie.

4. Biuro parafialne wraca do zwykłych godzin pracy, a mianowicie w poniedziałek, środę i piątek od 16 do 18.

5. Do Środy Popielcowej (14.02.) Mszy św. w dni powszednie na filiach nie będzie.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.