Dziś jest wtorek, 23 kwiecień 2024. Imieniny: Jerzego, Wojciecha

Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: ?To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem?. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia ? Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

3. Naszych drogich dziadków i nasze rodziny polecimy Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę podczas nowenny i wieczornej Eucharystii o godz. 18. Nowenna do Miłosierdzia Bożego w piątek o godzinie 15.

4. Od środy, po kolędzie wracamy do normalnego działania biura parafialnego tzn. Biuro parafialne jest czynne: w poniedziałek, środę i piątek od godziny 16 do 18 oraz w sobotę od godziny 11 do13.

5. Proszę o zgłoszenia osoby, które nie mogły uczestniczyć w kolędzie, a pragną by Boże błogosławieństwo zagościło w ich domu. Dodatkowa kolęda w środę od godziny 16 lub po osobnym umówieniu się z którymś z księży.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę a dziś przeznaczone na cele parafialne.

Plan Kolędy:
- poniedziałek 20.01 od 16.00 Trzebień, Szumin, Czarneckiego, Choszczeńska;