Dziś jest piątek, 19 kwiecień 2024. Imieniny: Adolfa, Tymona

Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019

XXXIII niedziela roku

1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.

2. Pamiętając o tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wiecznej ojczyzny, modlimy się o życie wieczne dla nich podczas nabożeństw wypominkowych codziennie o godz. 17.30.

3. W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Serdecznie zapraszamy na Mszę wieczorną

4. W każdą niedzielę listopada odmawiamy na cmentarzu różaniec za zmarłych o godzinie 15.

5. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, dzień odpustu w naszej parafii. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc. Zapraszamy na sumę odpustowa, która odprawimy o godzinie 18 pod przewodnictwem Księdza Dziekana naszego dekanatu.

6. Biuro parafialne jest czynne w poniedziałek, środę i piątek od godziny 16 do 18 oraz w sobotę od 11 do 13.

7. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.