Dziś jest piątek, 19 kwiecień 2024. Imieniny: Adolfa, Tymona

Ogłoszenia duszpasterskie 17.06.2018

XI niedziela zwykła

1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej.

3. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Dzisiaj zbieramy ofiary na wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży na koloniach organizowanych przez ?Caritas?

6. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.

7. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.

1. Remigiusz Dawid Kübler ? Klaudia Nadybał
2. Adam Jarosław Szlak ? Ewelina Dubiel