Dziś jest piątek, 3 maj 2024. Imieniny: Marii, Aleksandra

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dni powszednie między uroczystościami Wniebowstąpienia Pańskiego i Zesłania Ducha Świętego w przyszłą niedzielę, mają specjalne znaczenie; są dniami nowenny ? przygotowania na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela.

2. Nabożeństwo majowe w naszym kościele odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Nabożeństwo majowe przy krzyżach zaśpiewamy dziś w obecności kapłana o godzinie 15.00 w Głębokim, Suliborku Kolonii i Grabowcu. W przyszłą niedzielę w Suliborku i Rajsku.

3. Zapraszam chętnych do udziału w pielgrzymce do grobu św. Jana Pawła II i św. Ojca Pio organizowanej przez katedralne biuro pielgrzymkowe Santiago w dniach 20 ? 27 czerwca 2015 r. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt pielgrzymki to 1450 złotych. Pielgrzymka będzie między innymi w takich miejscach: Loreto, Monopello, Volto Santo, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte Sant^ Angelo, Rzym, Asyż, Werona.

4. W poniedziałek o godzinie 16.30 rozpoczynamy w kościele bezpośrednie przygotowanie dzieci do pierwszej komunii św.

5. Ogłoszenia duszpasterskie oraz intencje mszalne możemy przeczytać w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej parafii www.parafiarecz.pl.

6. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary na nowe nagłośnienie w naszym kościele. Dziękuję też za ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Wyższego seminarium Duchownego.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

8. ?Bóg zapłać? za ofiary składane dzisiaj na tacę, a przeznaczone na cele parafialne.

1. Karol Józef Bobojć, kawaler, rz. kat., zam. w Święciechowie
Sylwia Bożena Chorobińska, panna, rz. kat., zam. w Suliborku. Zap. II