Dziś jest piątek, 29 marzec 2024. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.

2. W środę naszym parafialnym zwyczajem wieczorną Mszę Świętą poprzedzimy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian, zwłaszcza czcicieli Matki Najświętszej, która poprzez swój udział w dziele może wyprosić nam u Bożego tronu potrzebne łaski.

3. W piątek o 15, w godzinę Miłosierdzia Bożego zapraszam na koronkę i Mszę św. do Miłosierdzia Bożego.

4. W przyszłą niedzielę, 23 lutego ? ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

5. Przy głównym wejściu do kościoła oraz na plebanii widzimy nowe tablice informacyjne o rozkładzie nabożeństw i działaniu biura parafialnego.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę a dziś przeznaczone na cele parafialne.

Michał Fedoryga - Magdalena Tumin