Dziś jest niedziela, 5 maj 2024. Imieniny: Ireny, Waldemara

Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2015

1. Dziś ? jedenasta niedziela w ciągu roku, która w liturgii słowa przybliżyła nam tajemnice królestwa Bożego. Zostaliśmy do niego włączeni przez sakrament chrztu, a dzisiaj naszym zadaniem jest troska o rozwój tego królestwa w nas i wokół nas.

2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00.

3. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie ? Msza Święta wieczorna i nabożeństwo czerwcowe.

4. Od najbliższej soboty na czas wakacji przenosimy Mszę św. niedzielną w Słutowie z niedzieli na sobotę o godzinie 18.00.

5. Po zakończeniu roku szkolnego wprowadzamy Mszę św. niedzielną odprawianą w sobotę o godzinie 18.00 dla tych wszystkich, którzy z jakiś powodów nie mogą uczestniczyć w Mszy św. niedzielnej w normalnym czasie.

6. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary na nowe nagłośnienie w naszym kościele. Dziękuję też za ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Wyższego seminarium Duchownego. Proszę również o ofiary na naprawę witraży w naszym kościele, którą rozpoczniemy w tym tygodniu.

7. ?Bóg zapłać? za ofiary składane dzisiaj na tacę, a przeznaczone na cele parafialne.

1. Wojciech Szynkowski, kawaler, rz. kat., zam. w Łobzie
Kamila Kamionka, panna, rz. kat., zam. w Rybakach. zap. III