Dziś jest czwartek, 25 kwiecień 2024. Imieniny: Jarosława, Marka

Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2018

II Niedziela zwykła

1. Uczniowie, którzy usłyszeli od Jana Chrzciciela słowa: oto Baranek Boże, poszli za Nim i z radością stwierdzili: znaleźliśmy Mesjasza. Każdy, kto pragnie spotkać Pana Jezusa, musi najpierw pójść Go poszukać i potem pozwolić się prowadzić się przez Niego. To takie proste, a wiedzie do zbawienia.

2. Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcamy, aby w sposób szczególny otoczyć modlitwą naszych rodaków przebywających poza granicami Ojczyzny, ich rodziny oraz duszpasterzy posługujących polskim emigrantom.

3. Proszę o zgłoszenie opuszczonych wizyt kolędowych, które będziemy chcieli ?nadrobić? w poniedziałek od godziny 19.

4. W pierwszym tygodniu ferii Msze św. będziemy sprawować w naszym kościele od poniedziałku do czwartku tylko o godzinie 18.00, w piątek o 15.00 i w sobotę o 9.00 i 18.00.

5. Biuro parafialne wraca do zwykłych godzin pracy, a mianowicie w poniedziałek, środę i piątek od 16 do 18.

6. W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka.

7. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.