Dziś jest niedziela, 28 kwiecień 2024. Imieniny: Pawła, Walerii

Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2015

1. ?Radujcie się w Panu!? ? słowa antyfony na wejście wskazują, że dzisiejsza niedziela to niedziela radości, że Pan jest już blisko, że przychodzi, by nam udzielać swoich darów i łask.
Otwierajmy się na przychodzenie Pana Jezusa, który pragnie towarzyszyć naszej codzienności; otwierajmy się na Jego moc. Niech nam w tym pomoże oczyszczenie naszych serc
w sakramencie pokuty, do którego można przystąpić każdego dnia przed i podczas Eucharystii.

2. Dzisiaj wspominamy też dramatyczne wydarzenia sprzed 34 lat. Niech nie zabraknie modlitwy w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.

3. Msze św. roratnie sprawujemy w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godzinie 7.00. Po Mszy św. na plebanii dla dzieci i młodzieży kakao wraz z drożdżówką.

4. W zakrystii, biurze parafialnym oraz od osób przychodzących do naszych domów można kupić poświecone w parafii opłatki wigilijne oraz świece ?Caritas? Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w sobotę o godzinie 16.00.

6. Bardzo dziękujemy za dary składane do przygotowanych w naszych sklepach i kościele koszy, dzięki którym będziemy mogli przygotować najuboższym paczki (już przygotowanych jest 12 paczek) do godnego przeżycia Świat Bożego Narodzenia.

7. Polecam parafialny kalendarz ścienny na 2016 rok zawierający zdjęcia kościołów naszej parafii. Egzemplarz w cenie 15 złotych można kupić w zakrystii, od ministrantów lub w biurze parafialnym.

8. ?Bóg zapłać? za ofiary składane dzisiaj na tacę, a przeznaczone na cele parafialne.

Wojciech Cierzniak, rz. kat., kawaler, zam. w Bełcznej
Agata Lewandowska, rz. kat., panna, zam. w Reczu