Dziś jest piątek, 26 kwiecień 2024. Imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Ogłoszenia duszpasterskie 13.02.2022

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

2. Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. W środę, 15 lutego, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godzinie 15.

4. Wznawiamy po feriach odprawianie Mszy św. na filiach w dni powszednie.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.

6. Bóg zapłać” za ofiary złożone na „tacę” a dziś przeznaczone na cele parafialne.

Adam Józef Czajkowski – Malwina Maria Brzozowska
zap. I