Dziś jest wtorek, 7 maj 2024. Imieniny: Gustawy, Ludmiły

Ogłoszenia duszpasterskie 12.06.2016

XI niedziela roku

1. Święty Łukasz Ewangelista nazywany jest piewcą Bożego miłosierdzia. W wielu miejscach swojej Ewangelii przedstawia ten przymiot Pana Boga, m.in. we fragmencie, który dzisiaj usłyszeliśmy. Ufając w nieskończone miłosierdzie Boże, nie bójmy się do niego zbliżać ? korzystajmy z tej łaski jak najczęściej. Objawia się ona zwłaszcza w sakramencie spowiedzi świętej, do którego można przystąpić przed i w czasie każdej Mszy Świętej.

2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30 przed wieczorną Eucharystią.

3. Jutro, z okazji 13. dnia miesiąca, wspólna modlitwa za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. Nabożeństwo fatimskie z procesją po Mszy Świętej o godzinie 18.00

4. W środę na nabożeństwie czerwcowym przeżywamy nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o godzinie 15.00 odmawiamy Koronkę i sprawujemy Mszę św. do Miłosierdzia Bożego.

5. Biuro parafialne jest czynne w poniedziałek, środę i piątek od 16 do 18.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary składane na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.

1. Hubert Kozina, rz. kat., kawaler, zam. w Reczu
Anna Ostrowska, rz. kat., panna, zam. w Reczu