Dziś jest czwartek, 25 kwiecień 2024. Imieniny: Jarosława, Marka

Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem ? epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. Po mimo zakończenia okresu Narodzenia Pańskiego, tradycyjnie do 2 lutego święta Matki Bożej Gromnicznej, na Mszach św. będziemy śpiewać kolędy i zostawimy w kościele dekoracje świąteczne.

3. W najbliższych tygodniach nie będziemy odprawiać Mszy św. w dni powszednie na filiach.

4. Odwiedziny duszpasterskie (dawniej kolęda) będziemy proponować chętnym osobom po pełnym zaszczepieniu się księży z naszej parafii.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

6. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na ?tacę? a dziś przeznaczone na cele parafialne.