Dziś jest piątek, 29 marzec 2024. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 09.12.2018

II Niedziela Adwentu

1. Usłyszane w dzisiejszej Ewangelii wezwanie św. Jana Chrzciciela, aby przygotować drogę Panu przynagla nas do gorliwego wykorzystania czasu Adwentu.

2. Msze Święte roratne sprawowane są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 7.00. Po Mszy św. dla dzieci na plebanii od poniedziałku do piątku kakao i drożdżówka.

3. Szczególnym wydarzeniem na drodze adwentowego oczekiwania będą rozpoczynające się w przyszłą niedzielę rekolekcje parafialne. Szczegółowy plan będzie dostępny na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii od trzeciej niedzieli adwentu.

4. Poświęcone opłatki wigilijne i świece ?Caritas? przyniesione do naszych domów możemy nabyć dzięki pomocy rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Można je kupić również w zakrystii.

5. Bóg zapłać za osobistą i wspólnotową modlitwę oraz złożone ofiary jako wyraz łączności z Kościołem na Wschodzie.

6. Bardzo proszę o ofiary na przebudowę oświetlenia naszego przepięknego ołtarza.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom niech Matka Boża wyprosi obfite błogosławieństwo i łaski.

8. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.