Dziś jest piątek, 19 kwiecień 2024. Imieniny: Adolfa, Tymona

Ogłoszenia duszpasterskie 09.09.2018

XXIII Niedziela roku

1. Uzdrowienie głuchoniemego jest przykładem, jak Boże działanie przemienia człowieka, otwiera go na nowe życie. Chrystus wciąż pragnie każdego z nas uzdrawiać i obdarzać swą łaską. Nie zamykajmy się na Boże działanie w nas.

2. W czwartek 13 września zapraszamy na kolejną procesję Fatimską, którą przeżyjemy po Mszy św. wieczornej.

3. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa. Na zakończenie Mszy Świętej ucałujemy krzyż, tak jak czynimy to w Wielki Piątek.

4. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

5. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w środę po Mszy św. wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy zbierali do puszek ofiary na utrzymanie Wydziału Teologicznego US i KUL.

7. W biurze parafialnym można już zamawiać intencje na 2019 rok.

8. Prosimy Pana, aby otwierał naszych solenizantów i jubilatów na przyjęcie obfitych Bożych łask.

9. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele parafialne.

1. Paweł Kot ? Angelika Wojciechowska
2. Albert Bykowski ? Weronika Reszka