Dziś jest czwartek, 28 marzec 2024. Imieniny: Anieli, Renaty

Ogłoszenia duszpasterskie 06.01.2019

Objawienie Pańskie

1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

3. W czasie kolędowym w dni powszednie Msza św. będzie tylko o godzinie 9.00. Biuro parafialne będzie nieczynne. Wszelkie nagłe sprawy proszę załatwiać po osobistym kontakcie z którymś z księży

4. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele archidiecezjalne.

Plan Kolędy:
- poniedziałek od 16 ul. Staromiejska, Lubanowska, Rybacka, Rynek, Murarska;
- wtorek od 16 ul. Kolejowa, Ratuszowa;
- środa od 16 ul. Środkowa;
- czwartek od 16 ul. Tylna;
- piątek od 16 Nętkowo;
- sobota od 10 Głębokie, od 12 Sulibórz, od 10 Grabowiec, od 13 Rybaki, od 10 Suliborek, od 13 Suliborek kolonia i ferma.