Dziś jest czwartek, 25 kwiecień 2024. Imieniny: Jarosława, Marka

Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2018

V Niedziela zwykła

1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

2. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz. 11.30. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.

3. Zapraszamy na film pod tytułem ?Sprawa Chrystusa? do kina Helios w Szczecinie w sobotę 17 lutego. Wyjazd o godzinie 9.30, powrót około godziny15.00. Koszt wyjazdu 30 złotych. Zapisy przyjmujemy do końca przyszłej niedzieli po Mszach św. lub u ks. Piotra.

4. Do Środy Popielcowej (14.02.) Mszy św. w dni powszednie na filiach nie będzie.

5. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone na cele archidiecezjalne.

Maciej Kusiak, stanu wolnego, rz. kat., zam. w Szczecinie
Anna Majdzińska, stanu wolnego, rz. kat., zam. w Pomieniu.