Dziś jest środa, 24 kwiecień 2024. Imieniny: Aleksandra, Horacego

Ogłoszenia duszpasterskie 03.02.2019

Czwarta niedziela roku

1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.

2. We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej o godz. 18 pobłogosławimy chleb i wodę.

3. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.

4. W czwartek Mszy św. o godzinie 9 nie będzie.

5. Rodziców, opiekunów, a także organizatorów zimowego wypoczynku serdecznie zachęcamy do podjęcia troski o uczestnictwo dzieci i młodzieży w niedzielnej Eucharystii podczas ferii. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzymy bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.

6. W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 18.

7. Solenizantom i jubilatom życzymy daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.

8. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone na tacę, a dziś przeznaczone tak jak w każdą inną pierwszą niedzielę miesiąca na cele archidiecezjalne.